• Podkład epoksydowy 4+1 0.8L czarny + utwardzacz 0.2L Malexim

Symbol: 15197336539
Kolor
Warianty koloru
59.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16.99
Kurier InPost 22
Kurier InPost (Pobranie) 23
Kurier DPD 23
Kurier DPD (Pobranie) 28
Dostępność Mało
Waga 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 608054917

Podkład epoksydowy 4+1 0.8L czarny + utwardzacz 0.2L Malexim

Jest to dwuskładnikowy grunt antykorozyjny na bazie żywic epoksydowych, pigmentowany fosforanem cynku z utwardzaczem poliamidowym.

Cechy:

✅ dobre właściwości mechaniczne

✅ świetna przyczepność do podłoża

✅ stosowany do gruntowania stali, żeliwa

✅ do stosowania w środowisku agresywnym chemicznie

Przeznaczenie:

PODKŁAD EPOKSYDOWY 4+1 stosowany jest do gruntowania stali, żeliwa i innych metali eksploatowanych w atmosferze przemysłowej, miejskiej, morskiej i nadmorskiej oraz w środowisku agresywnym chemicznie.

Czas schnięcia:

✅ pyłosuchość po 1h.

✅ suchość po 4 h.

Ponowne malowanie farbami epoksydowymi po 6 godz. Kolejne malowanie farbami poliuretanowymi po 12 godz. Czasy schnięcia i ponownego malowania zależą od grubości warstwy, temperatury, wilgotności względnej powietrza i wentylacji.

Aplikacja:

✅ pędzel,

✅ natrysk pneumatyczny,

✅ natrysk hydrodynamiczny.

PODKŁAD EPOKSYDOWY 4+1 rozcieńczyć Malsolwentem nr 5 w ilości 5-15% w zależności od sposobu malowania. Średnica dyszy urządzenia hydrodynamicznego: 0,28-0,48 mm, ciśnienie w dyszy 120-200 barów, a kąt natrysku dobrać- do kształtu malowanego przedmiotu. Przy natrysku pneumatycznym farbę rozcieńczyć  do lepkości 25-45 s wg kubka Forda Φ 4.

Przygotowanie podłoża:

Powierzchnie stalowe lub żeliwne oczyszczone do Sa 2½ wg PN ISO 8501-1:2001 . Powierzchnie aluminiowe i ocynkowane powinny być szorstkowate oraz zmyte przy pomocy EKOSOLWENTU, dokładnie spłukane wodą i wysuszone.

Sposób użycia:

Powierzchnia przygotowana do malowania powinna być- czysta, sucha, pozbawiona tłuszczu i kurzu. Temperatura otoczenia, farby i malowanej powierzchni nie powinna być- niższa od +50C i wyższa od +350C w czasie malowania i suszenia. Wilgotność- względna powietrza nie powinna przekraczać 80% a temperatura malowanej powierzchni powinna być  wyższa o minimum 30C od punktu rosy.

Składnik A (baza) dokładnie wymieszać, a następnie zmieszać  ze składnikiem B (utwardzacz 4+1) w proporcji:

- Składnik A – 4 części objętościowe

- Składnik B – 1 część objętościowa

✅ Podkład jest gotowy do użycia w temp. 23±20C po upływie 20 min. Czas przydatności mieszaniny do użycia w temp 23±20C – 8 h.

 

AspenFarby.pl – lakiery samochodowe, farby samochodowe, lakiery bazowe, lakiery akrylowe, środki ochrony karoserii - to:

Infornacja o bezpiecznych zakupach w sklepie internetowym AspenFarby.pl  Informacja o szybkiej dostawie w sklepie internetowym AspenFarby.pl  Informacja o wsparciu technicznym w sklepie internetowym AspenFarby.pl  Informacja o gwarancji jakości w sklepie internetowym AspenFarby.pl  Informacja o rzetelnej obsłudze w sklepie internetowym AspenFarby.pl  Informacja o zakupach bez rejestracji w sklepie internetowym AspenFarby.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie