ASPEN-NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

O NAS

Witamy serdecznie na naszej stronie

Firma ASPEN powstała w 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów związanych z chemią motoryzacyjną. Ten wieloletni okres działalności pozwolił nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, które przekładamy na praktyczne działania dla zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi.

Strategia firmy opiera się na stałym rozwijaniu sprzedaży produktów marki  ASPEN. Nieustannie dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. W naszej ofercie można znaleźć m.in. takie produkty jak farby i lakiery samochodowe, szpachlówki, kleje, środki do konserwacji i renowacji blacharki samochodowej, rozcieńczalniki, podkłady i grunty antykorozyjne, gąbki polerskie, itp.

Firma Aspen służy fachowym doradztwem w zakresie doboru i aplikacji lakierów oraz innych produktów do renowacji blacharki samochodowej. Posiadamy mieszalnik komputerowy grupy PPG, dzięki któremu oferujemy możliwość dobrania kolorów w takich systemach jak NCS czy RAL. Dobieramy również kolory z szerokiej palety lakierów samochodowych.

Gwarantujemy stabilność, pewność, zaufanie oraz wysoką jakość współpracy!

Pozdrawiamy
Zespół Aspen